Qui som?

Biblioteca Lloret de Mar

Hermínia Marco Serra Directora hmarco@lloret.cat
Emili Ramos Garcia Bibliotecari eramos@lloret.cat
Lidia Bartolomé Aguirre Bibliotecària lbartolome@lloret.cat
Anna Aragonés Blanch Tècnica Auxiliar de Biblioteca aaragones@lloret.cat
Vicenç Llavero Gurrea Tècnic Auxiliar de Biblioteca vllavero@lloret.cat
Marta Moreno Cano Tècnica Auxiliar de Biblioteca mmoreno@lloret.cat
Carlos Pascual Palomar Personal de Biblioteca cpascual@lloret.cat
Marta Planas Sanchez Tècnica Auxiliar de Biblioteca mplanas @lloret.cat
Cristina Piqué Canals Tècnica Auxiliar de Biblioteca cpique@lloret.cat
Cristina Quesada Bermejo Tècnica Auxiliar de Biblioteca cquesada@lloret.cat
M. Àngels Vázquez Quintas Tècnica Auxiliar de Biblioteca avazquez@lloret.cat